O inwestycji

44
Braniborska
Wrocław

Braniborska 44 to wyjątkowy adres na mapie Wrocławia, usytuowany w dynamicznie rozwijającym się poprzemysłowym obszarze miasta. Atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum oraz ciekawa architektura sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wielkomiejski styl życia.

6

lokali
komercyjnych

1 – 4

pokojowe mieszkania

319

mieszkań

Inwestycja została zaprojektowana z największą starannością, łącząc tradycyjne rozwiązania, które wpisują się w klimat Starego Miasta z nowoczesnym designem. Od strony ul. Braniborskiej znajdzie się dwukondygnacyjny, ozdobny złoty portal, który będzie pełnić funkcję głównego, reprezentacyjnego wejścia do budynku oraz części wspólnych. Fasadę budynku ozdobią wysokiej jakości płytki elewacyjne.

Prestiżowo i elegancko

Od strony ul. Braniborskiej mieszkańców witać będzie reprezentacyjna strefa wejściowa, wykonana z ozdobnych płytek wraz z eleganckim oświetleniem i złotymi skrzynkami pocztowymi. Dodatkowo na parterze budynku znajdą się wózkownia oraz rowerownia.

Cichobieżne
windy

Przemyślane
układy mieszkań

Nowoczesna
architektura

Dbałość
o detale

Reprezentacyjne
wejście do budynku

Wewnętrzne
patio

Dostęp do
komunikacji
miejskiej

Bliskość
centrum

Inwestycja oferuje 319 mieszkań o starannie przemyślanej strukturze. Wśród nich znajdą się mieszkania 1 i 2 pokojowe o metrażach od 27 do 39 m², dedykowane zarówno singlom, parom jak i Klientom inwestycyjnym. Dla osób poszukujących większej przestrzeni idealne będą lokale 3 i 4 pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 49 – 65 m².

Termin realizacji: I kwartał 2021

Układ i funkcjonalność części wspólnych zostały starannie przemyślane z dbałością o komfort przyszłych mieszkańców. W hali garażowej zlokalizowanej na poziomie -1 i parterze budynku, przewidziano miejsca postojowe, stanowiska dla jednośladów oraz komórki lokatorskie.

Deweloper z tradycjami

Inwestycję realizuje Activ Braniborska Sp. z o.o. Sp.k. wchodząca w skład Grupy Activ Investment, która działa na ogólnopolskim rynku mieszkaniowym od 1996 r.

Przejdź na stronę dewelopera