Zainwestuj w centrum Wrocławia

Braniborska 44 to nowy prestiżowy adres na mapie Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana 1,2 km od historycznej części Wrocławia, odwiedzanego rocznie przez nawet 5 milionów turystów stanowi idealną lokatę pieniędzy w mieszkania pod wynajem zarówno długo jak i krótkoterminowy.

Przykładowa kalkulacja

Nawet
8%*
zysku
w skali roku!

Nowa inwestycja
Pewny wynajem
Gwarantowany zysk

Braniborska 44
– pewny wynajem

  • Inwestycja zlokalizowana 1,2 km od wrocławskiego Rynku
  • Mieszkania o powierzchniach od 29 do 61 m²
  • Ceny już od 8600 zł/m²

Zapytaj o mieszkanieAdministratorem Państwa danych osobowych jest spółka Activ Braniborska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3a Więcej informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności.

  • Rentowność inwestycji (ROI) została obliczona przykładowych mieszkań zakupionych za gotówkę jako iloczyn miesięcznego przepływu finansowego oraz ilości miesięcy podzielony przez całkowity koszt zakupu i wykończenia mieszkania. Cena wynajmu jest sugerowana.
  • Cena za wynajem mieszkania jest szacunkowa. – Rzeczywista rentowność inwestycji zależy od wielu czynników min. sposób finansowania, kosztów dodatkowych, faktycznej wysokości opłaty pobieranej w ramach wynajmu. Wyliczenia nie obejmują kosztów rocznych ubezpieczeń oraz opłat z tytułu podatku od nieruchomości.
  • Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego